O mně

Jsem nadšená lektorka se zaměřením na pohodovou a bezprostřední atmosféru. Moje cvičení spojuje pilates a jógu, aby se posílilo tělo, zvýšila flexibilita a bylo dosaženo harmonie mezi myslí a tělem. Moje hlavní specializace je rozhýbání celého těla a zaměření na pravou a levou hemisféru, s důrazem na vyrovnání svalových disbalancí a harmonizaci těla. Mým cílem je vytvořit prostor, ve kterém se můžete uvolnit, nabrat energii a zlepšit své fyzické a duševní zdraví.

Cvičení

Na lekcích se zaměřujeme na cvičení celého těla. Pilates nám pomáhá posílit jádro, zlepšit držení těla a získat sílu. Jóga nám pak přináší spojení dechu, těla a mysli prostřednictvím různých pozic (asán), které zlepšují flexibilitu, vyrovnávají energii a přinášejí harmonii. Každá lekce je vedená profesionálně a přizpůsobená individuálním potřebám účastníků.

V případě, že se rozhodnete navštívit naše lekce, můžete se těšit na vedení s láskou a empatií. Budu vás podporovat na vaší cestě k většímu pohybovému sebevědomí a lepšímu celkovému blahu.

Pro koho jsou lekce

Moje lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a úrovně fyzické kondice. Začátečníci jsou vždy vítáni a jsou postupně seznamováni s technikou a správným provedením cviků. Pokročilí účastníci pak mohou vylepšovat své dovednosti a posunovat své hranice. Věřím, že každý jedinec má svůj jedinečný potenciál a vnitřní sílu, kterou je třeba pěstovat a rozvíjet.

Vytvářím prostředí, kde se každý účastník cítí přijatý a podporovaný. Věřím, že bezpečné a přátelské prostředí je základem pro efektivní a příjemné cvičení. Ráda se přizpůsobuji individuálním potřebám každého jednotlivce a poskytuji variace cvičení, aby každý mohl cvičit podle svých možností.

Takže pokud hledáte lektorku pilates a jógy, která vám pomůže dosáhnout fyzické a mentální rovnováhy, neváhejte se přidat k naší komunitě. Těšíme se na setkání s vámi a na společné cvičení!